معرفی شبکه اجتماعی RingID

RingID یک پلت فرم شبکه اجتماعی اختصاصی است که توسط شرکت رینگ واقع در مونترال کانادا طراحی و توسعه یافته است. RingID به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از ID منحصر به فرد در سطح جهان و از طریق اینترنت ارتباط رایگان داشته باشند.
RingID یک پلت فرم شبکه اجتماعی واحد است که تلفیق طیف وسیعی از ویژگیهایی مانند بکارگیری صدا و تماسهای ویدئویی، پیام های فوری ، برچسبها ، ابر رسانه ها، اخبار سایت، چت مخفی ، به اشتراک گذاری اطلاعات چند رسانه ای و سایر امکانات دیگر می باشد.
در حال حاضر این شبکه ی اجتماعی در نسخه های مختلف جهت بکارگیری در iOS – Andriod – Windows Phone – Desktop windows و نسخه تحت وب در دسترس است. اولین بار RingID در ماه جولای 2015 انتشار یافت. قابلیت چت مخفی در این شبکه اجتماعی ، نظر بسیاری از کاربران را بخود جلب کرده است. در این حالت فرستنده پیام تصمیم می گیرد که پیام ارسالی از سوی وی تا چه مدت در سیستم مخاطب خود قابل نمایش باشد و بعد از مدت مشخص شده از سوی فرستنده پیام ارسالی حذف خواهد شد.
این قابلیت با عنوان secret chat معرفی شده است.کاربران میتوانند تصاویر را نیز بهمین روش ارسال کنند که در زمان تعیین شده حذف خواهند شد. ارسال های صوتی و تصویری در حالت secrect یا همان مخفی میتوانند تنها یکبار پخش شوند. همیچنین کاربران می توانند بسادگی بین وضعیت چت عادی و مخفی تغییر حالت دهند.
سخن مترجم:
اطلاعات فوق از وب سایت ویکی پدیا بازیابی و ترجمه شده است. بسیار مایل هستم تا نظر خود را نیز در این رابطه مطرح کنم. شخصا بتازگی به عضویت در این شبکه اجتماعی درآمده ام که علاوه بر امکانات ذکر شده ، ویژگی هایی نظیر جستجوی کاربران بصورت جهانی ، ایجاد حلقه های مختلف جهت دسته بندی کاربران موجود در لیست شما و کسب امتیاز بابت به اشتراک گذاری مطالب و تبادل نظر پیرامون مطلب ارائه شده این شبکه اجتماعی را رغیبی مطمئن برای سایر شبکه های اجتماعی تبدیل خواهد کرد.

مترجم: حمزه قربانی
Instagram:hamzeh.qorbani
RingID:10570788

تمام حقوق این وب سایت نزد مجتمع آموزشی ثمر محفوظ است.