ویژه خانواده کارکنان،بازنشستگان و مستمری بگیران نیروهای مسلح

طرح حکمت با هدف توانمندسازی تحصیلی ومهارتی،ویژه خانواده کارنان،بازنشستگان و مستمری بگیران نیروهای مسلح توسط دفتر طرح حکمت ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان کارفرمای اصلی و انستیتو ایزایران به عنوان نماینده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در قالب دوره های آموزشی ارائه می گردد.
مجتمع آموزشی ثمر علاوه بر حفظ مجوزهای سابق ، به عنوان نماینده رسمی انستیتو ایزایران نیز فعالیت دارد. برگزاری دورهای آموزشی مطابق با استاندارد های انستیتو ایزایران و نیز درخواست صدور گواهینامه معتبر برای دانشجویان موفق در دوره های آموزشی از خدماتی است که میتوان به آنها اشاره نمود.
در همین راستا لازم به ذکر است که مجتمع آموزشی ثمر به عنوان نماینده ایزایران مجری طرح حکمت در خراسان شمالی می باشد که مزایای آن را می توان تحت عناوین زیر ارائه داد:
• تا سقف 50درصد تخفیف
• امکان پرداخت الباقی مبلغ (با حکمت کارت) در 6 الی 12 قسط
• ارائه مدرک معتبر
در حال حاضر ثبت نام دوره ها بصورت حضوری در مکان مجتمع ثمر امکان پذیر است. تمامی دوره های آموزشی برای عموم مجاز است و طرح حکمت مختص خانواده های نیروهای مسلح دارای حکمت کارت قابل ارائه خواهد بود. جهت پاسخگویی به سوالات و مشاوره در خصوص ثبت نام دوره ها میتوانید با شماره تماس 32223180-058 تماس بگیرید.

تمام حقوق این وب سایت نزد مجتمع آموزشی ثمر محفوظ است.