دامنه کاری مجتمع آموزشی ثمر

مجتمع آموزشی ثمر علاوه بر برگزاری کلاسهای آموزشی در شهرستان بجنورد، در حال گسترش دامنه فعالیت خود به سایر شهرهای استان خراسان شمالی همچون شیروان، اسفراین، آشخانه، فاروج، گرمه و جاجرم می باشد.
در همین راستا از مدیران آموزشگاه هایی که مشتاق به همکاری در جهت برگزاری دوره های آموزشی هم تراز با سطح آموزشی این مجتمع می باشند، دعوت می شود تا با ارسال درخواست خود از طریق فرم تماس با ما ارتباط خود را با این مجتمع برقرار، و از طرح های پیشنهادی مطلع شوند.
بر این اعتقاد هستیم تا با معرفی پتانسیل های یکدیگر و نیز سایر تجربیات و به اشتراک گذاری منابع آموزشی بتوان گامی درست و موثردر جهت رشد و اعتلای فرهنگ این مرز و بوم برداشت.
با توجه به وسع و توان مجتمع آموزشی ثمر که با عنایت و لطف حق تعالی و تلاش تمام عزیزانی که در این مجتمع فعالیت دارند امیدواریم روز به روز بتوان بر دامنه و کیفیت فعالیت خود بیافزاییم.
براساس بررسی های انجام شده توسط مجتمع آموزشی ثمر،در حال حاضر بسیاری از عزیزان بخاطر عدم اطلاع صحیح از کیفیت آموزشی داخل استان و شهرستان بجنورد،جهت فراگیری دروه های تخصصی در زمینه های مختلف و بخصوص علوم مرتبط با کامپیوتر همچون شاخه های مختلف برنامه نویسی نرم افزار بصورت تحت وب و ویندوز و یا زمینه های گرافیک کامپیوتری همچون انیمیشن سازی سه بعدی به سایر استانها مراجعه می کنند که این حالت مستلزم صرف هزینه مالی و وقت زیادی می شود و نیز برای برخی تاثیر منفی در کیفیت یادگیری مطالب نیز میگذارد.
مجتمع آموزشی ثمر این افتخار را دارد تا با جذب مدرسین کارآمد و با تجربه ، اساتیدی که علاوه بر تدریس و انتقال صحیح و با کیفیت مطالب، دانش و تجربه مفیدی در بازار کار دارند، دوره های آموزشی با محتوای کاربردی و متناسب با نیاز روز برگزار کند.
در بسیاری از کلاسهای آموزش برنامه نویسی،مثالهای حین تدریس بصورت فیلم ضبط شده و در پایان هر جلسه به عزیزان فراگیر تحویل داده میشود. تمامی عزیزان فراگیر پس از پایان دوره های آموزشی مرتبط با کامپیوتر به مدت یک ماه می توانند با مدرس خود در ارتباط بوده تا اشکالات خود را در دوره آموزشی ای که گذرانده اند، مطرح و رفع کند.
مشخصات هر دوره آموزشی با توجه به موضوع فعالیت مجتمع ثمر، مشخص شده است. متقاضیان عزیز می توانند ب مراجعه به منوی لیست دوره های آموزشی از وب سایت مجتمع آموزشی ثمر دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب و به مشخصات کامل ان دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز توسط یکی از روش های معرفی شده در صفحه تماس با ثمر، سوال،پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را مطرح کند. بسیار خوشحال میشویم تا با شما در ارتباط باشیم و بتوانیم در خصوص رفع نیازهای آموزشی تان بشکل مفیدی سهیم باشیم و همچنین از پیشنهادات و انتقادات ارزنده شما بهرهمند شویم.

تمام حقوق این وب سایت نزد مجتمع آموزشی ثمر محفوظ است.