آشنایی با دوره های آموزشی طراحی صفحات وب آموزشگاه ثمر

آموزشگاه ثمر در شاخه ای از فعالیت های خود که برنامه نویسی را شامل می شود، دوره های اختصاصی جهت آموزش طراحی صفحات وب را سرفصل بندی کرده است. هدف از تعریف این دوره ها آموزش کدنویسی HTML-CSS می باشد که در دو دوره جداگانه ارائه شده است و بصورت عناوین زیر میتوانید آنها را بشناسید:
• HTML5-CSS3-JQuery
• HTML5 - CSS3 - Bootstrap
در دوره آموزشی طراحی صفحات وب با محوریت HTML5-CSS3-JQuery عزیزانی که از قبل در رابطه با یک دانش برنامه نویسی مانند زبان بیسیک و یا سی و یا پاسکال آشنایی دارند براحتی میتوانند در این دوره آموزشی شرکت کرده و علاوه بر یادگیری کد نویسی HTML-CSS از یادگیری ویژگی های قدرتمند JQuery نیز برخوردار شوند.
دوره آموزشی طراحی صفحات وب با محوریت HTML5-CSS3-Boostrap بشکلی سرفصل بندی شده است تا علاقمندان به طراحی صفحات وب که حتی با هیچگونه دانش برنامه نویسی آشنایی ندارند بتوانند مباحث مربوطه را فرا گیرند.
کارآموزان تنها با یاد گرفتن یکی از دورهای آموزشی که در این مقاله معرفی می شوند، قادر خواهند بود وب سایتی ایستا که در نوع خود حرفه ای می باشد را طراحی کنند. اما برای ساخت وب سایت های پویا می بایست بکارگیری ایجاد و استفاده از پایگاه داده مانند Mysql و یا SQL-Serverو نیز استفاده از یک زبان برنامه نویسی مانند PHP و یا C# را بلد باشند که دوره های آموزشی مناسبی نیز در همین زمینه در آموزشگاه ثمر برگزار می شوند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های آموزشی می توانند به لیست دوره ها واقع در نوار منوی اصلی وب سایت آموزشگاه ثمر مراجعه کنند.

تمام حقوق این وب سایت نزد مجتمع آموزشی ثمر محفوظ است.